Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



LC/PC-ST/PC

Sorteer op:
€14,49 (incl. 21 % btw)
€11,98 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 60

RL7001

ACT RL7001 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 1,0 meter

€15,53 (incl. 21 % btw)
€12,84 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 66

RL7002

ACT RL7002 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 2,0 meter

€16,53 (incl. 21 % btw)
€13,66 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 33

RL7003

ACT RL7003 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 3,0 meter

€18,59 (incl. 21 % btw)
€15,36 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 7

RL7005

ACT RL7005 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 5,0 meter

€23,67 (incl. 21 % btw)
€19,56 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL7010

ACT RL7010 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 10,0 meter

€28,75 (incl. 21 % btw)
€23,76 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 5

RL7015

ACT RL7015 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 15,0 meter

€33,83 (incl. 21 % btw)
€27,96 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL7020

ACT RL7020 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 20,0 meter

€44,01 (incl. 21 % btw)
€36,38 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL7030

ACT RL7030 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 30,0 meter

€64,33 (incl. 21 % btw)
€53,16 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL7050

ACT RL7050 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 50,0 meter

€15,02 (incl. 21 % btw)
€12,41 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 7

RL7051

ACT RL7051 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/PC-ST/PC OM1, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh