Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC - LC/PC

Sorteer op:
€14,54 (incl. 21 % btw)
€12,01 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 16

RL8001

ACT RL8001 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 1,0 meter

€15,53 (incl. 21 % btw)
€12,84 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 22

RL8002

ACT RL8002 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 2,0 meter

€16,53 (incl. 21 % btw)
€13,66 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 18

RL8003

ACT RL8003 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 3,0 meter

€18,59 (incl. 21 % btw)
€15,36 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 16

RL8005

ACT RL8005 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 5,0 meter

€23,69 (incl. 21 % btw)
€19,58 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL8010

ACT RL8010 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 10,0 meter

€28,74 (incl. 21 % btw)
€23,75 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL8015

ACT RL8015 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 15,0 meter

€31,78 (incl. 21 % btw)
€26,26 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL8020

ACT RL8020 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 20,0 meter

€44,01 (incl. 21 % btw)
€36,38 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL8030

ACT RL8030 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 30,0 meter

€15,02 (incl. 21 % btw)
€12,41 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 17

RL8051

ACT RL8051 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 LC/SC OM1, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 9 van 9

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh