Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC - SC/PC

Sorteer op:
€14,01 (incl. 21 % btw)
€11,58 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 13

RL3501

ACT RL3501 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 1,0 meter

€15,06 (incl. 21 % btw)
€12,45 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 28

RL3502

ACT RL3502 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 2,0 meter

€16,12 (incl. 21 % btw)
€13,33 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL3503

ACT RL3503 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 3,0 meter

€18,27 (incl. 21 % btw)
€15,10 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL3505

ACT RL3505 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 5,0 meter

€23,56 (incl. 21 % btw)
€19,48 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL3510

ACT RL3510 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 10,0 meter

€28,90 (incl. 21 % btw)
€23,89 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 11

RL3515

ACT RL3515 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 15,0 meter

€34,20 (incl. 21 % btw)
€28,26 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL3520

ACT RL3520 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 20,0 meter

€44,82 (incl. 21 % btw)
€37,04 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL3530

ACT RL3530 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 30,0 meter

€66,10 (incl. 21 % btw)
€54,63 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL3550

ACT RL3550 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 50,0 meter

€14,54 (incl. 21 % btw)
€12,01 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL3551

ACT RL3551 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM2, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh