Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



ST/PC - LC/PC

Sorteer op:
€15,00 (incl. 21 % btw)
€12,40 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 40

RL7901

ACT RL7901 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 1,0 meter

€15,73 (incl. 21 % btw)
€13,00 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 23

RL7902

ACT RL7902 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 2,0 meter

€16,41 (incl. 21 % btw)
€13,56 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL7903

ACT RL7903 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 3,0 meter

€17,82 (incl. 21 % btw)
€14,73 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL7905

ACT RL7905 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 5,0 meter

€21,27 (incl. 21 % btw)
€17,58 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL7910

ACT RL7910 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 10,0 meter

€24,74 (incl. 21 % btw)
€20,45 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL7915

ACT RL7915 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 15,0 meter

€28,21 (incl. 21 % btw)
€23,31 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL7920

ACT RL7920 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 20,0 meter

€35,14 (incl. 21 % btw)
€29,04 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL7930

ACT RL7930 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 30,0 meter

€49,02 (incl. 21 % btw)
€40,51 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL7950

ACT RL7950 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 50,0 meter

€15,37 (incl. 21 % btw)
€12,70 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 64

RL7951

ACT RL7951 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/PC-ST/PC OS1, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh