Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



LC/UPC - LC/UPC

Sorteer op:
€14,26 (incl. 21 % btw)
€11,79 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL1700

ACT RL1700 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 0,5 meter

€16,89 (incl. 21 % btw)
€13,96 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 128

RL1701

ACT RL1701 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 1,0 meter

€17,80 (incl. 21 % btw)
€14,71 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 95

RL1702

ACT RL1702 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 2,0 meter

€18,71 (incl. 21 % btw)
€15,46 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 38

RL1703

ACT RL1703 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 3,0 meter

€20,51 (incl. 21 % btw)
€16,95 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 20

RL1705

ACT RL1705 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 5,0 meter

€25,02 (incl. 21 % btw)
€20,68 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 10

RL1710

ACT RL1710 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 10,0 meter

€29,54 (incl. 21 % btw)
€24,41 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL1715

ACT RL1715 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 15,0 meter

€34,05 (incl. 21 % btw)
€28,14 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL1720

ACT RL1720 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 20,0 meter

€38,55 (incl. 21 % btw)
€31,86 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 3

RL1725

ACT RL1725 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 25,0 meter

€43,06 (incl. 21 % btw)
€35,59 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL1730

ACT RL1730 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 30,0 meter

€61,12 (incl. 21 % btw)
€50,51 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL1750

ACT RL1750 Glas/Fiber duplex LSZH short boot singlemode netwerk patchkabel 9/125 LC/UPC-LC/UPC OS2, 50,0 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 11 van 11

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh